Vzácné oleje - Drahocenný olej avokádový 3v1 Zobrazit větší

Vzácné oleje - Drahocenný olej avokádový 3v1

Nový produkt

Avokádový olej na tvář, tělo a vlasy. Elixír, který skutečně pomáhá.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

179 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Typ pleti Všechny typy pleti

Více informací

Vzácny avokádový olej 3v1 je skutečný elixír na zkrášlení těla, tváře a vlasů. Svým složením vyživuje, hydratuje, vyhlazuje a zlepšuje tón pleti a pokožky. Úžasné účinky má i na vlasy, kdy obnovuje jejich zdravý lesk. Avokádový olej je nazýván také Zelené zlato, je skutečným zážitkem pro pokožku. Lidé na celém světě jej milují a věří jeho blahodárným účinkům. Olej obsahuje velké množství vitamínu A, C, D a E a mimo jiné také chlorogyl, kteřý dodává rostlinám zelenou barvu.  Obsažené látky mají antioxidfační vlastnosti, neutralizují volné radikály a zabraňují tím poškozování a stárnutí kůže. Olej je bohatý na  mastné kyseliny Omega 3 a Omega 9, které pomáhají udržovat v pohožce správnou hydrataci, pomáhají její elasticitě a odolnosti vůči venkovním vlivům. 

POUŽITÍ:

TĚLO - Prostřednictvím rozprašovače na lahvičce naneste na vlhkou nebo suchou pokožku na celém těle. OBLIČEJ - Malé množství oleje (několik kapek) naneste do dlaní a jemně vmasírujte do pleti. Nepoužívejte místo očního krému, zabraňte vniknutí do očí.
VLASY - malé množství oleje (několik kapek) nalijte do dlaní a pak jemně vmasírujte do konečků vlasů. Může být použit jak na vlasy suché, tak i na vlhké.

Obsah: 150 ml

Recenze

Napsat recenzi

Vzácné oleje - Drahocenný olej avokádový 3v1

Vzácné oleje - Drahocenný olej avokádový 3v1

Avokádový olej na tvář, tělo a vlasy. Elixír, který skutečně pomáhá.

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: