Kategorie

Informace

e-velina

Seznam produktů výrobce Eveline Cosmetics

Výrobky Eveline Cosmetics jsou dostupné ve více než 70 zemích po celém světě, seznam nových trhů se neustále rozšiřuje.

Získali jsme stabilní tržní pozice ve většině zemí střední Evropy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko) a východní Evropy (tradičních rusky mluvících) zemí. Naše výrobky jsou velmi populární na Balkáně - v Chorvatsku, Srbsku a Rumunsku, v Bulharsku jsme vice-leader na trhu opalovacích krémů. Z dalších zemí zmiňme USA, Finsko, Tchaj-wan a Jižní Korea, dále arabské země jako Saúdská Arábie, Kuvajt a Irák. Takto široká oblast působení nám umožňuje prodej více než 70 milionů kusů výrobků za rok.
To je také důvod získání dvou významných cen v Polsku - Exportér roku a Intercharm Gold Medal.
Důvěru zahraničních klientů získáváme zejména díky naší politice jakosti. Neustále ověřujeme kvalitu výrobků vyvážených do různých zemí. Naše společnost, stejně jako výrobní závod, jsou často předmětem auditu zástupců certifikačních institucí ze všech zemí, do kterých vyvážíme naše výrobky.
Tímto způsobem jsme schopni zajistit politiku kvality a dodržování právních předpisů s požadavky dané země. Poslední audit byl proveden na konci loňského roku. Aktuální novinkou je například kladné stanovisko íránské strany, zajišťující certifikace pro tamní trh. Pro takovou politiku jsme byli oceněni certifikátem Transparent Company společností Dun&Bradstreet. Vysoká flexibilita naší společnosti umožňuje rychlou reakci na nové trendy a změny v kosmetickém průmyslu. Následné politiky kvality jsou klíčovými faktory umožňující náš úspěch v zemích, kde jsme již zastoupeni, stejně jako na nových trzích, které plánujeme dobýt.
Náš plán pro nejbližší období je upevnění pozice firmy ve střední a východní Evropě, stejně jako expanze na Balkán, do skandinávských zemí a arabské trhy.
Eveline Cosmetics působí na polském trhu 30 let. V současné době jsme jedním z největších domácích výrobců kosmetiky a naše produkty jsou k dispozici ve všech hlavních obchodních centrech, ale i v kosmetických salonech a lékárnách v celém Polsku.
Neustále zdokonalujeme naše výrobky, přizpůsobujeme je potřebám a výzvám trhu. Rozšiřujeme naši nabídku a neustále rozvíjíme domácí distribuční sítě. Výsledkem těchto opatření je trvalý růst hodnoty prodeje našich výrobků. Od roku 2004 vzrostl prodej již čtyřnásobně. Stali jsme se jedničkou na trhu v oblasti boje proti celulitidě v obou hodnocených kategoriích - prodejní ceně i množství. Řada Slim Extreme 3D je dnes jednou z nejznámějších značek zeštíhlující péče v Polsku.
Díky kvalitě a poskytované hodnotě získávají naše výrobky různá ocenění, a to jak u klientů (Perfection of the Year, Oscar in Cosmetics, Prix de Beaute, Cult Cosmetic atdc.), tak i od odborníků z oblasti obchodu – v roce 2007 jsme získali cenu Business Gazelle a Top Innowacja (Top inovace ). Důvěra našich klientů a uznání, které jsme získali, stimulují náš další rozvoj.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 50 z 198 položek
Zobrazeno 1 – 50 z 198 položek