Česká pošta - pojištěný balíček

 •  Výběr dopravy Českou poštou - pojištěným balíkem - pošta negarantuje den dodání, ve většině případů je zásilka dodána 2-5 den od odeslání. Pokud vás doručovatel nezastihne doma, balíček bude uložen na poště po dobu max. 14 dnů.

Platba:

 • Dobírka - objednané zboží zaplatíte až po převzetí od doručovatele České pošty. Poštovné činí 119 Kč.
 • Bankovní převod - pokud jste zvolili platbu převodem na účet, obdržíte v potvrzení objednávky pokyny k platbě (číslo účtu, variabilní symbol, částku) a po připsání platby na náš účet bude objednávka expedována. Poštovné činí 65 Kč.

 

   Česká pošta - Balík Do ruky

 • Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo
  e-mailu.
 • Určíte si adresu, kam chcete balík doručit. Zásilka je doručována do 2 dnů od odeslání.
  Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu.
  Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
  Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel.
  Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.
  V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště, balík je uložen po dobu 
  max. 7 dnů.

Platba:

 • Dobírka - objednané zboží zaplatíte až po převzetí od doručovatele České pošty. Poštovné činí 140 Kč.
 • Bankovní převod - pokud jste zvolili platbu převodem na účet, obdržíte v potvrzení objednávky pokyny k platbě (číslo účtu, variabilní symbol, částku) a po připsání platby na náš účet bude objednávka expedována. Poštovné činí 100 Kč.   Dopravné PPL 

 

 • PPL doručuje zásilku do druhého pracovního dne od odeslání. Odeslání SMS a e-mailu s informací o doručení. V den doručení SMS s časem (rozmezí 1 hodiny), kdy kurýr zásilku doveze. Možnost přihlášení do webové aplikace kde lze sledovat zásilku a kde se kurýr právě nachází.
   

Platba:


 • Dobírka - objednané zboží zaplatíte až po převzetí od kurýra. Poštovné činí 114 Kč.
 • Bankovní převod - pokud jste zvolili platbu převodem na účet, pokud jste zvolili platbu převodem na účet, obdržíte v potvrzení objednávky pokyny k platbě (číslo účtu, variabilní symbol, částku) a po připsání platby na náš účet bude objednávka expedována. Poštovné činí 95 Kč.

 

Osobní odběr

Osobní odběr je možný pouze na výdejním místě v Prachaticích na adrese Horní 130 v obchodě PelMel po e-mailovém upozornění, že zboží bylo odesláno. Při osobním odběru platíte zboží přímo na místě, popř. převodem dle Vašeho výběru bez dalších poplatků.